Leuk om je te ontmoeten

Hoi! Dit ben ik, Talia. In 2019 heb ik ‘One moment a day’ opgezet. Dat heb ik niet gedaan omdat ik een expert was in ‘gelukkig zijn’. Ik was toen erg ongelukkig. Ik zat in een burn-out en had veel negatieve gevoelens.

Op een dag maakte ik een foto van een momentje dat me blij maakte. Dat voelde fijn. Ik besloot om elke dag één foto te maken van een geluksmomentje. Op dat moment begon mijn weg naar geluk. 

Ik zag dat er altijd dingen waren waar ik blij van werd, hoe klein ook. De momentjes begonnen klein, maar werden steeds groter. Ik was in staat om meer en meer geluk te ervaren. 

En nu sta ik hier. Ik heb een prachtig bedrijf en hele mooie dingen mogen doen. En. Ik kan volmondig zeggen dat ik gelukkig ben.

Mijn weg naar geluk